Reklam

iPhone Kullanıcıları Artık Sinir Bozucu Reklamları Engelleyip İnternette Daha Hızlı Gezinebilecekler…

Tech99 News
Tech99News 20th April 2024

2023 yılının “Olmazsa Olmaz” iPhone uygulaması güncellendi ve gerçekten harika bir iş çıkarıyor!

iPhone kullanıcısıysanız ve sürekli reklam görmekten bıktıysanız bu yıl okuyacağınız en faydalı yazılardan biri bu olabilir.

Türkiye’deki iPhone kullanıcıları, sinir bozucu reklamları ve açılır pencereleri ortadan kaldıran yeni uygulamaya sahip olmak için birbirleriyle yarışıyorlar.

Bugünlerde önüne sinir bozucu bir reklam çıkmadan video seyredebilen, haber sitesine bakabilen ya da internette alışveriş yapabilen kimse yok gibi.

Bu reklamlar telefonunuzu yavaşlatıyor ve internet paketinizin neredeyse %80’ini boşa harcıyor.

Mesela Amazon ya da eBay’de bir ürüne baktıktan sonra 3 ay boyunca ziyaret ettiğiniz her web sitesinde aynı ürünün reklamlarını görüyorsunuz ya?

Bunun sebebi, reklamverenlerin sizi takip etmesi!

Aslında mobil reklamlar her geçen gün daha da kötüleşiyor. Daha müdahaleci, daha sinir bozucu ve daha zararlı hale geliyorlar.

Neyse ki internette gezinme hızınızı %400’e kadar artırmak için tüm reklamları engelleyen bir iPhone uygulaması var.

Total Adblock, internette daha hızlı gezinmenizi sağlıyor, sinir bozucu tüm reklamları engelliyor ve reklam takibini ortadan kaldırıyor.

Böylece internet paketine harcadığınız paradan tasarruf ediyor ve internette daha hızlı gezinebiliyorsunuz.

Çevrimiçi dolandırıcılıkların ve kimlik avı sitelerinin sayısı her geçen gün artıyor. Total Adblock, dolandırıcılık amaçlı reklamların görüntülenmesini engelleyerek korunmanıza yardımcı oluyor.

Artık YouTube gibi video izleme sitelerinin keyfini, sizinle hiç ilgisi bile olmayan reklamların bitmesini beklemek zorunda kalmadan çıkarabilirsiniz.

Türkiye’deki milyonlarca iPhone kullanıcısı, yalnızca $2.99 tutarındaki özel tanıtım fiyatıyla bu inanılmaz uygulamaya sahip olmak için birbirleriyle yarışıyor.

 

This webpage is formatted as an advertorial and is brought to you by tech99news.com. An advertorial, is an advertisement that is written in an editorial news format. This is an advertisement and not a news article or blog. tech99news.com may receive compensation for clicks or sales which are produced from this webpage. This compensation may affect the companies listed, along with the views and opinions given. Any information listed may not be applicable in your location.